Categories: WARSZTATY

Znowu moje warsztaty dla dzieci i znowu na podstawie filmu. Tym razem towarzyszyły nam Wakacje z duchami a miejscem działania był Meeting Room w CSW Kronika. Dzieci konstruowały urządzenia do tropienia duchów w ścianie i w ciągu dwóch dni zamieniły ściany Meeting Room-u w niesamowitą mapę z duchami w roli głównej. Duchy po prostu wyszły ze ścian i zajęły każdy wolny skrawek przestrzeni. Od czasu do czasu odwiedzała nas grupa Wakacje z Duchami pracująca nieopodal. Dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów — jestem z Was dumna. Zdjęcia z warsztatów: Agata Tecl.

Tags:
Categories: WARSZTATY

Styczeń 2008.  Moje warsztaty Kino i plastelina dla dzieci w BCK w Bytomiu.  Dzieci pracowały na podstawie sprytnie zmontowanych fragmentów czarno-białego filmu Wielka, większa i największa (1962) na motywach powieści  Broszkiewicza.  Egzotyka czasów PRL-u nie przyćmiła magii kosmicznej kuli. Zużywając kilogramy czarno-białej plasteliny i nieco mniejszą ilość kolorowej, dzieciaki projektowały kolejne przygody bohaterów i niezawodne statki kosmiczne. Dziękuję wszystkim dzieciom za wspólną przygodę.

Tags:
Categories: WARSZTATY

 

Moje warsztaty dla dzieci w ramach Feriady OFFensywa Trendów w BCK w Bytomiu. Zastanawialiśmy się nad urokiem rokokowych fryzur i przemijaniem trendów. Na plakatach reklamowaliśmy  wynalazki w duchu chindogu, powstała też całkiem trendy kolekcja T-shirtów. Podziękowania dla wszystkich uczestników!

Tags: